083 | ZIMNÍ KRAJINA
TIKAL Václav (1906 - 1965)
- hammer price: 40 000 CZK
final price: 40 000 CZK
24.2., 20:55 14389 40 000 CZK 25.2., 19:48 14389 40 000 CZK Tempera na kartonu, 30 x 22,5 cm, rámováno, datace 1947, signováno vpravo dole Tikal 47, zezadu opatřeno přípisem s určením.